SPALIO 3 - 10 D. ATOSTOGAUJU, ŠIOMIS DIENOMIS SIUNTOS SIUNČIAMOS NEBUS

Muilo burbulų skystis 1L 'Lėtasis (koncentratas)


Muilo burbulų skystis 'Lėtasis' (koncentratas).

Iš šio kiekio koncentrato pagaminsite 11 LITRŲ muilo burbulų skysčio skirto leisti didžiuosius muilo burbulus. Muilo burbulų skystis drabužių netepa.

Naudojantis viena standartine Vėjų Gaudykle šio kiekio pakaks 5 – 10 valandų.  Jo tikrai pakaks Jūsų šeimos muilo burbulų šventei. Šis skystis netinka muilo burbulų mašinoms bei mažiems burbulų žaisliukams. 


GAMINIMAS:
* Skiesti karštu, virintu vandeniu, praskiedus palaikyti bent 8 val.
* Šis muilo burbulų skystis negenda nei koncentruotas, nei jau praskiestas (jei naudotas skystis nesupilamas atgal), tad tiek koncentratą, tiek jau praskiestą skystį galite laikyti kiek reikia ir sunaudoti, kada tik Jums patogu.
* Galite skiesti dalimis, buteliukas yra sugraduotas.
* Instrukcija pridedama.

Vėjų Gaudymo muilo burbulų skystis nepalieka dėmių ant drabužių, per 14 metų praktikos toks atvejis dar nepasitaikė. Taip pat dariau ir specialius bandymus su medvilne bei balintu linu. Tiesa, ant labai jautrių audinių, pvz taftos, gali likti dėmelės, kurios tikrai išsiskalbia.


KUO SKIRIASI? 
* Lėtąjį muilo burbulų skystį rinkitės jei jums aktualu prasiskiesti skystį labai iš anksto - 2-3 savaites prieš renginį, arba jei norite prasiskiesti daug skysčio ir naudoti jį vėliau dalimis. Šiam skysčiui jums reikės virinto vandens ir praskiedus palaikyti jį bent per naktį - prasiskiesti ir iš karto eiti leisti burbulų nepavyks. Tinka tik dideliems muilo burbulams leisti, netinka mažiems burbuliukams.
* Jei jums aktualu, kad skystis būtų tinkamas naudotis netrukus po praskiedimo, jei norite, kad skystis tiktų ir dideliems muilo burbulams ir muilo burbulų žaisliukams - rinkitės šį koncentratą .
* Aš pati renginiuose naudoju 'greitąjį' - man jis patogiausiasButeliuko kamštelio spalva gali būti skirtinga nei nuotraukoje.

Dėl didmeninių kiekių (kanistros po 5L) teirautis  vejugaudymas@gmail.com

17.00€