SPALIO 3 - 10 D. ATOSTOGAUJU, ŠIOMIS DIENOMIS SIUNTOS SIUNČIAMOS NEBUS

Skystis muilo burbulams 0.5L, 'Lėtasis' (koncentratas)


Muilo burbulų skystis 'Lėtasis' (koncentratas).

Iš šio kiekio koncentrato pagaminsite 5,5 LITRUS skysčio skirto leisti didžiuosius muilo burbulus.
Šis skystis netinka muilo burbulų mašinoms bei mažųjų muilo burbulų žaisliukams.
Naudojantis viena standartine Vėjų Gaudykle šio kiekio pakaks 2 – 3 valandoms.  Jo tikrai pakaks Jūsų šeimos muilo burbulų šventei.
Rūbų netepantys muilo burbulai.

GAMINIMAS: 
* Skiesti karštu, virintu vandeniu, praskiedus palaikyti bent 8 val.
* Šis muilo burbulų skystis negenda nei koncentruotas, nei jau praskiestas (jei naudotas skystis nesupilamas atgal), tad tiek koncentratą, tiek jau praskiestą skystį galite laikyti kiek reikia ir sunaudoti, kada tik Jums patogu.
* Galite skiesti dalimis, buteliukas yra sugraduotas
* Instrukcija pridedama

Vėjų Gaudymo muilo burbulų skystis nepalieka dėmių ant drabužių, per 14 metų praktikos toks atvejis dar nepasitaikė. Taip pat dariau ir specialius bandymus su medvilne bei balintu linu. Tiesa, ant labai jautrių audinių, pvz taftos, gali likti dėmelės, kurios tikrai išsiskalbia.


KUO SKIRIASI?
* Lėtąjį muilo burbulų skystį rinkitės jei turite koncentratą prasiskiesti gerokai iš anksto arba norite prasiskiesti daug skysčio ir naudoti jį dalimis vėliau. Šiam skysčiui jums reikės virinto vandens ir praskiedus palaikyti jį bent per naktį (naudoti iš karto po praskiedimo nepavyks). Tinka tik dideliems muilo burbulams leisti, netinka mažiems burbuliukams, muilo burbulų žaisliukams, mašinoms.
* Jei norite muilo burbulus leisti neilgai trukus po praskiedimo, jei norite, kad skystis tiktų ir dideliems muilo burbulams, ir mažiems muilo burbuliukams pūsti, ir burbulų žaisliukams - rinkitės šį koncentratą.
* Aš pati renginiuose naudoju 'greitąjį' skystį - man jis patogiausias
Buteliuko kamštelio spalva gali būti skirtinga nei nuotraukoje.

9.00€