SPALIO 3 - 10 D. ATOSTOGAUJU, ŠIOMIS DIENOMIS SIUNTOS SIUNČIAMOS NEBUS

Didelių muilo burbulų rinkinys


Didelių muilo burbulų rinkinys - muilo burbulai jūsų šventėms. Rekomenduoju šį rinkinį 3 - 5  asmenų šeimai, vaikų šventei namų kieme, giminės susibūrimui, smagiam savaitgaliui su draugais.

Įsigijus šį didelių muilo burbulų rinkinį jums nebereikės niekuo papildomai rūpintis: nereikės sukti galvos kame praskiesti, ką papildomai įpilti ar kaip patogiai nusinešti skystį. Tiesiog pripilsite  į kibirėlį karšto vandens, išmaišysite, palauksite 30 min ir galėsite leisti burbulus.

Tai smagus lauko žaidimas visai šeimai.
Muilo burbulai šventėms suteikia tikrai ypatingą nuotaiką ir džiugesį: vienus apima azartas išpūsti kuo didesnį muilo burbulą, kiti mėgaujasi stebėdami besikeičiančias muilo burbulų spalvas bei formas, treti skuba įamžinti išskirtines nuotraukas su dideliais muilo burbulais. Taigi vaikų gimtadienio šventė namų kieme taps įsimintina visiems, ne tik vaikams. Išduosiu paslaptį: vakare, sumigus vaikams, jums gali kilti noras pasimėgauti muilo burbulų grožiu ramiai vieniems - tai tikra vasaros vakaro ramybė ir meditacija.

Didelių muilo burbulų rinkinį sudaro:
*Muilo burbulų koncentratas kibirėlyje (pagaminsite 6 L skysčio, šio kiekio skysčio jums pakaks 1 - 2 valandoms).

Esu tikra, kad burbulais norėsite džiaugtis ne vieną kartą, tad kartu su didelių muilo burbulų rinkiniu rekomenduoju įsigyti ir skysčio papildymą:
koncentratas - 1 L
arba
Koncentratas negenda, tad jį galėsite laikyti kiek tik reikia, o kai vėl norėsis burbulų - praskiesti kibirėlyje. O norėsis tikrai :)
35.00€