Muilo burbulų koncentratas kibirėlyje


Muilo burbulų koncentratas kibirėlyje - greitam ir patogiam naudojimui. 

Pagaminsite 6 litrus skysčio.

Į kibirą su koncentratu įpilkite kuo karštesnio vandens iki pat kibiro viršaus (virintas vanduo yra privalumas, tačiau nėra būtinybė), gerai išmaišykite ir jau po pusvalandžio galėsite leisti didžiuosius muilo burbulus tiesiai iš šio kibiro - nereikės rūpintis, kame praskiesti, kaip transportuoti ar į ką supilti skystį.
Kibiras sandariai užsidaro, tad skystį galite saugiai vežtis į renginio vietą.

Jau praskiestas skystis yra tinkamas naudoti apie 10 dienų, tad per tiek laiko jį reikėtų sunaudoti. Nepraskiestas koncentratas negenda.

Naudojantis viena standartine Vėjų Gaudykle šio kiekio pakaks maždaug 3 - 5 valandoms. Jo tikrai pakaks Jūsų šeimos muilo burbulų šventei. 

Skysčio papildymui rekomenduoju naudoti  šį koncentratą - pusę šio kiekio supilkite į kibirėlį ir analogiškai praskieskite (kitą pusę tiesiog palikite buteliuke, jį galėsite praskiesti bet kada vėliau - koncentratas negenda). Taigi iš vieno šio buteliuko galėsite pasigaminti dar du kibirėlius muilo burbulų skysčio. 

Vėjų Gaudymo muilo burbulų skystis nepalieka dėmių ant drabužių, per 12 metų praktikos toks atvejis dar nepasitaikė. Taip pat dariau ir specialius bandymus su medvilne bei balintu linu. Tiesa, ant labai jautrių audinių, pvz taftos, gali likti dėmelės, kurios tikrai išsiskalbia.

Instrukcija pridedama.


11.00€