SPALIO 3 - 10 D. ATOSTOGAUJU, ŠIOMIS DIENOMIS SIUNTOS SIUNČIAMOS NEBUS

Muilo burbulų koncentratas kibirėlyje


Muilo burbulų koncentratas kibirėlyje - greitam ir patogiam naudojimui, kad jums nebereikėtų rūpintis kur praskiesti, kur supilti ar kaip saugiai nusivežti skystį. Tiesiog pripilsite į kibirėlį karšto vandens, palauksite 30 min ir jau galite patogiai leisti burbulus tiesiai iš kibirėlio.

Pagaminsite 6 LITRUS skysčio.
Naudojantis viena standartine Vėjų Gaudykle šio kiekio pakaks maždaug 3 valandoms. Jo tikrai pakaks Jūsų šeimos muilo burbulų šventei. 

GAMINIMAS:
* Į kibirą su muilo burbulų koncentratu įpilkite kuo karštesnio vandens iki pat kibiro viršaus (virintas vanduo yra privalumas, tačiau nėra būtinybė), gerai išmaišykite ir jau po pusvalandžio galėsite leisti didžiuosius muilo burbulus tiesiai iš šio kibiro - nereikės rūpintis, kame praskiesti, kaip transportuoti ar į ką supilti skystį.
* Kibiras sandariai užsidaro, tad skystį galite saugiai vežtis į renginio vietą.
* Po praskiedimo skystis yra tinkamas naudoti apie 10 - 14 dienų, tad per tiek laiko jį reikėtų sunaudoti.
* Nepraskiestas koncentratas kibirėlyje negenda, tad galite įsigyti iš anksto ir praskiesti prieš naudojant. 
* Instrukcija pridedama.

Vėjų Gaudymo muilo burbulų skystis nepalieka dėmių ant drabužių, per 14 metų praktikos toks atvejis dar nepasitaikė. Taip pat dariau ir specialius bandymus su medvilniniais bei lino drabužiais. Tiesa, ant labai jautrių audinių, pvz taftos, gali likti dėmelės, kurios tikrai išsiskalbia.

Skysčio papildymui rekomenduoju naudoti  šį koncentratą - pusę šio kiekio supilkite į kibirėlį ir analogiškai praskieskite (kitą pusę tiesiog palikite buteliuke, jį galėsite praskiesti bet kada vėliau - koncentratas negenda). Taigi iš vieno šio buteliuko galėsite pasigaminti dar du kibirėlius muilo burbulų skysčio. 


14.00€