Apie mus


Vėjų Gaudymas – ne ypatinga įmonė ar kompanija, o tik paprasta šeima: mama ir du vaikai.

Štai jau 14-ąjį sezoną (nuo 2009 metų) mes patys džiaugiamės, gaminame ir parduodame džiaugsmą ir geras emocijas - didelius muilo burbulus.

Mano mažoji – ypač mėgsta išpainioti juosteles Gaudyklėms (o jos taip dažnai susipainioja), tiesiog laukia, kada aš eisiu gaminti Gaudyklių bei reikės jos pagalbos! Taip pat kartais nuneša siuntinius į paštą. Paštininkės jos labai laukia. Dar yra nepakeičiama padėjėja suklijuoti lipdukus ant buteliukų, o ypač kai jie sunkiai atsilupa. 

Mano didysis – atlieka visus „sunkius“ darbus: padeda panešti, atnešti, perspėja, kada baiginėjasi buteliukai skysčiui. Taip pat labai rūpinasi reklama – vis suka galvą kaip čia mums pasireklamuoti, kad daugiau kas Vėjų Gaudykles pirktų. Labai nori, kad išmokyčiau jį gaminti Gaudykles ir man būtų mažiau darbo. Didžioji dalis siuntinių į paštą nukeliauja ant jo peties.

Na ir aš – darau viską kitą kas lieka. Pradedant nuo logo sukūrimo iki gero oro būrimų. Kiekviena Vėjų Gaudyklė, kiekvienas koncentruoto skysčio buteliukas yra vien tik „home made“ ir tik geriausiais linkėjimais pripildytas. Smagių burbulų !

Ir pats didžiausias AČIŪ mano geriausiems mažiesiems pagalbininkams !!!